Bolhapiac Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1115307
11234
242
Flea Market
Réz falikar, m: 18 cm, h:13 cm 1112071
11235
242
Flea Market
Csehszlovák ceruzák (4db), 4 készlet irónbetét 1111447
11236
242
Flea Market
5 db különféle kártya pakli, egyik tok nélkül 1110447
11237
242
Flea Market
Kis vászon szütyő kagylókkal díszítve, újszerű állapotban, 29x28 cm 1110404
11238
242
Flea Market
Íróasztali papírnehezék aranyszínű kosárlabdázó figurával, tolltartóval, 14x12x3 cm 1110366
11239
242
Flea Market
2 db műbőr cigarettatartó doboz és kézi hamuzótál 1104776
11240
242
Flea Market
Huile D'Olive Vierge olaj kiöntő, fém, fedél nélkül, 13x7x5cm 1136668
11241
242
Flea Market
9 db minikulcs karikára fűzve 1136664
11242
242
Flea Market
1991 II. János Pál pápa látogatása alkalmából kiadott emlékszalag, 2 db, h: 18 cm 1136800
11243
242
Flea Market
Antik bizsu nyaklánc, 3 db apró hiányzó kővel, h: 39 cm 1136867
11244
242
Flea Market
7 db érméket formázó fém kulcstartó 1136715
11245
242
Flea Market
Háború előtti HAWE mini zseblámpa, működőképes állapotban, elem nélkül, jelzett, 6x5x3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft