Festmények és grafikák Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
753638
10024
242
Ék Sándor (1902-1975): Lövészárok. Szén, papír, jelzett ("A. L."), paszpartuzva, 53x40cm 1103241
10025
242
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm 1135695
10026
242
Fakasházy jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm 1136799
10027
242
F.B. jelzéssel: női akt (1946), tollrajz, papír, 19x12cm 1117375
10028
242
Gadányi jelzéssel: Női akt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm 1135982
10029
242
Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm 1086023
10030
242
Gödény jelzéssel: Csendélet 1929. Olaj, vászon, kis szakadással, keretben, 34×47 cm 1109490
10031
242
Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm 1111182
10032
242
Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett, 1133962
10033
242
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Emerici Bauer, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 5,5×4,5 cm 1077430
10034
242
28000
Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm 1111168
10035
242
Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft