Fotó Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1122103
11935
242
Photo
1930 Bp., A Szent Imre-év keretében rendezett körmenet a Hősök terén előkelőségek részvételével, Macsi András fotója, pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm 1132260
11936
242
Photo
cca 1910 Budapest, dunai gőzhajó az Erzsébet híddal, korabeli negatívról készült későbbi nagyítás, 11x24 cm 1132248
11937
242
Photo
cca 1942 Budapest, katona zenekar a budai királyi palota udvarán, korabeli negatívról későbbi nagyítás, 11x22 cm 1134781
11938
242
Photo
1940. augusztus 15. Budapest, alsó Margitsziget, Spolarich vendéglőben készült csoportkép, feliratozva, 17x23 cm, a karton sérült, hiányos, 28x33 cm 1134784
11939
242
Photo
1948. május 5. Budapesti lóversenypálya, nem telivérek handicapje, három felvételből szerkesztett fotómontázs, feliratozva, 24x18 cm, karton 35x25 cm 1134810
11940
242
Photo
cca 1970 Budapest, Kőbánya, csigalépcsős kilátó a sörgyár épületén, Balásy Pál feliratozott fényképe, 26x39 cm 1134828
11941
242
Photo
cca 1975 Balásy Pál felvétele az új budapesti Novotel szállodáról, 40x28 cm 1134835
11942
242
Photo
1926. március 2. Budapest, régi Városi Színház, Kallós Oszkár (1874-1955) felvétele a 100 tagú cigányzenekarról, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 16x22 cm, karton 29x34 cm 1134842
11943
242
Photo
cca 1975 Balásy Pál: Vágánycsere a 2-es villamos vonalán, feliratozott vintage fotó a szerző hagyatékából, 39x27 cm 1134929
11944
242
3200
Photo
cca 1900 Budapest, Alkotás u., Gyengeelméjűek m. kir. orsz. Intézete, feliratozva, két képből összeillesztve, kartonra ragasztva, 24x45 cm 1134997
11945
242
Photo
cca 1970 Budapest, Villamosok az Erzsébet hídon, a Gellért szobor egyik mellékalakjával, 40x30 cm 1135051
11946
242
Photo
1938 Pesterzsébet, Törekvés Dal, Zene és Önképző Egylet fennállásának 50. évében készült tablókép, 293 nevesített portréképpel, 21x28 cm, karton (felső széle visszahajtva) 30x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft