Gyermekétkeztetési Alapítvány jótékonysági árverés Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1134355
10549
242
100000
Charity art auction for deprived children
Szilasi Anna (1947-): Textil minták VIII. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 46×90 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1134356
10550
242
100000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták IX. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 46×90 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1134359
10551
242
15000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták X. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 42×32 cm 1134360
10552
242
15000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták XI. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 42×32 cm 1134313
10553
242
30000
Szombathy Ákos: Fénylesők I. Vegyes technika, papírmasé, jelzett, keretben, 54×36 cm 1134314
10554
242
30000
Szombathy Ákos: Fénylesők II. Vegyes technika, papírmasé, jelzett, keretben, 54×36 cm 1134315
10555
242
30000
Szombathy Ákos: Fénylesők III. Vegyes technika, papírmasé, jelzett, keretben, 54×36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft