Oláh Margit: Kék virágok. Olaj, farost, jelzett, 43×57 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Gyermeketkeztetesi-Alapitvany-jotekonysagi-arveres~200044/Olah-Margit-Kek-viragok-Olaj-farost-jelzett-43C39757-cm~II1134339
1134339
10539
242
36000
Charity art auction for deprived children
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 95,49 EUR , 102,86 USD
Leírás: Oláh Margit: Kék virágok. Olaj, farost, jelzett, 43×57 cm
: vörös_iván