Szentandrássy István (1957-): Falusi zenészek. Olaj, farost, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Gyermeketkeztetesi-Alapitvany-jotekonysagi-arveres~200044/Szentandrassy-Istvan-1957-Falusi-zeneszek-Olaj-farost-jelzett-keretben-86C397106-cm~II1134303
1134303
10541
242
260000
Charity art auction for deprived children
Kikiáltási ár:
260 000 Ft 689,66 EUR , 742,86 USD
Leírás: Szentandrássy István (1957-): Falusi zenészek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 86×106 cm
: vörös_iván