Gyermekétkeztetési Alapítvány jótékonysági árverés Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1134297
10537
242
60000
Charity art auction for deprived children
Oláh Mara (1945-): Ölelkezők. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×36 cm 1134300
10538
242
180000
Oláh Mara (1945-): Kék akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 63×41 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1134339
10539
242
36000
Oláh Margit: Kék virágok. Olaj, farost, jelzett, 43×57 cm 1135122
10540
242
130000
Szebeni András (1946-): Hahnemühle 350gr. Művész fotó, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
1134303
10541
242
260000
Szentandrássy István (1957-): Falusi zenészek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 86×106 cm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
1134346
10542
242
150000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1134348
10543
242
150000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták II. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1134350
10544
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták III. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm 1134351
10545
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták IV. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm 1134352
10546
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták V. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm 1134353
10547
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták VI. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm 1134354
10548
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták VII. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft