1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben