Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 134

Johnatan Swift: Gulliver utazásai. Hincz Gyula illusztrécióival. Bp., 1968. Helikon. Sorszámozott bibliofil nyl kötésben
12831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
12832.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (1907.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, címeres kiadói vászonkötésben. Két illusztráció hiányzik, néhány lap kijár egyébként teljes
12833.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12834.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
12835.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. Kiadja Abafi Lajos. Bp. (1880.) Aigner. 388 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, márványozott lapszélekkel.
12836.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben. BOrító szélén kis sérüléssel
12837.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12838.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
12839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. I.-IV. kötet. Első kiadás. Bp. 1935. Singer és Wolfner. Későbbi egészvászon kötésben
12840.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg: Nemeskürty István, bev. Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kartonált papírkötésben, szakadozott papír védőborítóval, a lapok egy része kijár.
12841.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gogol, Nyikolaj Vasziljevics: Egy őrült emlékiratai. Hasonmás kiadás. Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Szakadt, enyhén vetemedett papírmappában, egyébként jó állapotban.
12842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft