A Pesti Hírlap könyvtára. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kicsit laza, kopottas vászonkötésben.
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat. Stephaneum. 123 p. Illusztrált félvászon kötésben. (A fűzés belül elvált)
Takáts Gyula: Családfa helyett. (Versek.) Első kiadás. Bp. (1941.) Bolyai Akadémia 80 l. Bolyai könyvek. A boríton lévő Takáts Gyula portré Szabó Vladimir munkája. Kiadói papírkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban
Salzmann: Rák-könyvetske útmutatás az okossággal ellenkező gyermek-nevelésről. Fordította E. H. J. Kolozsvár, 1832. Burián. Első 10 levél szöveget is érintő hiánnyal. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával.