Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 134
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1041678
12868
242
Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, festett Gottermayer egészvászon kötésben. 1050531
12869
242
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.)
Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban. 965206
12870
242
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről. 961542
12871
242
100
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes. 1106321
12872
242
Szombathelyi Viktor: Én kedves népem. Novellák. Kazinczy Könyvtár. Kassa, 1931, Pallas. Viseltes kiadói papír kötésben. 1112642
12873
242
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek.
Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok 1133352
12874
242
Varga István: A reklám. Bp., 1960. Közgazdasági kiadó. 442 oldal 573 színes és fekete-fehér képpel. Könyvtári törölt példány 1053739
12875
242
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 1056330
12876
242
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben. 1056341
12877
242
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 996373
12878
242
1053446
12879
242
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft