Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 134

12916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12917.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
12918.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12920.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12921.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12924.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
12925.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
12926.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft