A Magyar Labdarúgók Szövetsége szabályainak kézikönyve. Összeáll.: Nádas Ödön. 1. rész. Bp., 1933, Magyar Labdarúgók Szövetsége. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.