Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200042/Ballagi-Mor-A-magyar-nyelv-teljes-szotara-Elso-resz-A-K-Pest-1873-Heckenast-Szecesszios~II1136041
1136041
12927
242
Leírás: Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
: vörös_iván