Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. Kiadja Abafi Lajos.
Bp. (1880.) Aig... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200042/Kazinczy-Ferenc-Erdelyi-levelek-Kiadja-Abafi-Lajos--Bp-1880-Aigner-388-p-Aranyozott-kiado~II1134103
1134103
12836
242
2200
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,95 EUR , 6,47 USD
Leírás: Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. Kiadja Abafi Lajos.
Bp. (1880.) Aigner. 388 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, márványozott lapszélekkel.
: vörös_iván