4 000 Ft
Magyar Helikon. Jeles magyar írók életrajz-gyűjteménye. Szerk.: Zólyomi Lajos. 1. köt.: Toldy, Vörösmarty, Dugonics, Kölcsey, Petőfi, Virág, Bajza. Pozsony - Budapest, 1883, Stampfel Károly (Magyar Helikon. Jeles férfiak életrajzai. I. oszt. 1.). Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.