https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200042/Szep-asszonyok-egy-gazdag-hazban--Csin-Ping-Mej-Ismeretlen-kinai-szerzo-regenye-a-XVI-szaza~II1134272
1134272
12900
242
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
LeÃrás:
Szép asszonyok egy gazdag házban - Csin Ping Mej. Ismeretlen kÃnai szerzÅ‘ regénye a XVI. század végérÅ‘l. 1-2. köt. Bp., 1973, Európa. Vászonkötésben, kissé szakadozott papÃr védÅ‘borÃtóval, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván