Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
Aretino, Pietro: A hetérák tudománya, vagy hogyan oktatta ki Nanna, a híres kurtizán lányát, Pippát a szerelem művészetére.
Bécs, 1921. Hellas Verlag [ny. Friedrich Jasper]. [4] + 139 p., 10 egészoldalas, oldalszámon belüli illusztrácóval. A kötet illusztrációit Francois de Bayros márki rajzolta. Számozott (781/1000 sz.) példány. Újrakötve az eredeti borítókép felhasználásával
Magyar Helikon. Jeles magyar írók életrajz-gyűjteménye. Szerk.: Zólyomi Lajos. 1. köt.: Toldy, Vörösmarty, Dugonics, Kölcsey, Petőfi, Virág, Bajza. Pozsony - Budapest, 1883, Stampfel Károly (Magyar Helikon. Jeles férfiak életrajzai. I. oszt. 1.). Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Lévay Mihály: Dalok a magányból. Költemények. Bp., 1894, Nagy Sándor. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vörösmarty összes munkái: Lyrai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel.
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban