Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 134
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
983354
12880
242
Gábor Andor: Halottak arca. A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban. 1064033
12881
242
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. 2 példány, papírkötésben, jó állapotban. 1132638
12882
242
Hősköltemények a legkedveltebb költők műveiből összeállítva. Pest, 1869. Heckenast. 288p. Hátsó borító és néhány oldal hiányzik + Multatuli: Szaidzsa és egyéb elbeszélések... 1108397
12883
242
Komáromi János: Az elvált feleség. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 1108402
12884
242
Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 1132451
12885
242
Dr. Ottó József: A testgyakorlás alapelemei. Pozsony, 1901. Stampel. 127p. Kissé felhajlott vászon borítással 1132617
12886
242
4600
Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp. (1926.) Natura. 320 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Gerincén kis kopással 1114929
12887
242
Holland, Julian: Szivar enciklopédiája. Szakértő: Neil Millington. Bp., 1998, Glória Kiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval, szép állapotban. 1115200
12888
242
A Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. A kódex bordázott gerincű bőr kapcsos kötésben, sarkain díszítéssel. A könyv két kísérőfüzetet tartalmaz. 894117
12889
242
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban. 1034676
12890
242
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban. 894070
12891
242
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft