Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 38

Csontváry. Bev. és vál.: Németh Lajos. Bp., 1994, Corvina. Számos színes képpel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12716.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
DHooghe, Alain: Norbert Ghisoland. Fragments de vies ordinaires. Brüsszel, 2002, La lettre volée (Vu dici). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12717.

D'Hooghe, Alain: Norbert Ghisoland. Fragments de vies ordinaires. Brüsszel, 2002, La lettre volée (Vu d'ici). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981. Képzőművészeti Alap. Védőborítóval (egy kis szakadás rajta), gazdag képanyaggal
12718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
12720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Helikon. 1978. 716p. Védőborítóval, jó állapotban.
12721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. 1-2. köt. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. Filippo Picinelli (1604-1679 k.) ágostonos kanonok terjedelmes emblematikai munkájának negyedik kiadása, a két kötet egybekötve, az elején egész oldalas, metszettel, valamint több kisebb metszettel, a végén hozzákötve egy német nyelvű vallási tárgyú értekezés (16 p.). Gazdagon díszített, kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. / Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. Vols. 1-2. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. The fourth edition of the extensive work on embelmatics of the Augustinian canon Filippo Picinelli (1604-cca 1679). The two volumes are bound together, with a full-page etching at the beginning of the book and some more lesser etchings in the two volumes, with a religious tractate in German bound at the end of the book (16 p.). In a richly ornated, a bit worn out and a bit loosen leather binding, otherwise in good condition.
12722.

Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. 1-2. köt. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. Filippo Picinelli (1604-1679 k.) ágostonos kanonok terjedelmes emblematikai munkájának negyedik kiadása, a két kötet egybekötve, az elején egész oldalas, metszettel, valamint több kisebb metszettel, a végén hozzákötve egy német nyelvű vallási tárgyú értekezés (16 p.). Gazdagon díszített, kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. Vols. 1-2. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. The fourth edition of the extensive work on embelmatics of the Augustinian canon Filippo Picinelli (1604-cca 1679). The two volumes are bound together, with a full-page etching at the beginning of the book and some more lesser etchings in the two volumes, with a religious tractate in German bound at the end of the book (16 p.). In a richly ornated, a bit worn out and a bit loosen leather binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
F. Kunz: Der Hotelbau von heute im In- und Ausland. Stuttgart, 1937. J. Hoffmann. KIssé sérült karton kötésben / in slightly damaged paper binding
12723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Blunck, A.:Das Gestalten der Tischlerarbeiten, I. és III. kötet Die Kunstform. Ein Lehrbuch für das Fachzeichnen und das Gestalten der Bautischlerarbeiten und der Möbel. Berlin, 1932. der Deutschen Arbeitsfront Vlg. Rengeteg illusztrácóval, egészvászon kötésben / In full linen binding, in 2 volumes
12724.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12725.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui. Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.
12726.

Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12727.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft