1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. Landes-Regierungsblatt für das Königreich Ungarn. V. Évfolyam - I. Kötet. I.-XIII. Darab. 1854. Budán / Ofen. Kétnyelvű folyóirat rendeletekkel az abszolutizmus idejéből, egybekötve, félbőr kötésben, jó állapotban
Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
Werbőczy István: Werbőczius illustratus sive decretum tripartitum juris consuetudinarii inclyti regni Hungariae. Tyrnavia, 1753, Typis academicis Societatis Jesu. Kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Veatch, Arthur C.: Mining Laws of Australia and New Zealand, with a preface by Walter L. Fisher. Departement of the Interior United States Geological Survey Bulletin 505. Washington, 1911, Goverment Orinting Office. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban / paperback with small faults
Bary József vizsgálóbíró emlékiratai: a Tizsaeszlári bűnper. Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc belül ragasztott, egyébként jó állapotú.
A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding
Johann Gottlieb Heineccius: Elementa iuris civilis, secundum ordinem pandectarum, commoda auditoribus methodo adornata. Francofurti ad Moenum (Frankfurt am Main), 1772, apud Franciscum Varrentrapp. Korabeli papírkötésben, a kétszínnyomású címoldalon vignettával, jó állapotban. /
Paper binding, vignette on black and red title page, good condition.
Gasparri: Codex Iuris Canonici Pii X Pontificis Maximi iussu digestus Benedicti Papae XV auctoritate promulgatus. Romae, 1919, Polyglottis Vaticanis. Viseletes karton kötésben.