Leventenaptár 1943. Bp., 1943, Levente és Cserkészbolt Szövetkezet - Ifjúsági Bolt. Különféle érdekes, többek között hadi vonatkozású írásokkal. Papírkötésben, jó állapotban.
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
vitéz nagy-megyeri Nagy Károly: A magyarság fegyverben. Jellemtanulmány a nemzetnevelés szolgálatában. Bp., 1939. Vitézi Rend Zrinyi Csoport. 257 l., 6 t. (térképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképvázlattal illusztrálva. Egészvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával. Könyvtári duplum. Az első két oldal kivágásokkal.
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcból. Ifjúsági kiadás.
Budapest, 1904. Singer és Wolfner. 159p. Kopott egészvászon kötésben, néhány tollas firkával