Könyvek: Történelem

Tételek száma: 42

12599.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12601.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, lapok felső éle kissé koszolódott
12602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12603.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
12604.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lipták-Zákonyi: Veszprém megye a szabadságküzdelmekben. Veszprém, 1957. 112p. Sok illusztrációval
12608.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Losonci István: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Hetedik kiadás. Pesten, 1836, Trattner Károly. A címlapon jelzett két térkép közül az csak az Erdély van meg. Borító nélkül, kissé viseltes
12609.

Losonci István: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Hetedik kiadás. Pesten, 1836, Trattner Károly. A címlapon jelzett két térkép közül az csak az Erdély van meg. Borító nélkül, kissé viseltes

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
12610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft