Könyvek: Történelem

Tételek száma: 42

12623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12624.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12625.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12626.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12628.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Hahn István et al.: Világtörténet képekben. 1-2. köt. Bp., 1981, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A múlt születése c. sorozat 20 kötete. Bp., 1984. Helikon. Sok képpel, illusztrációval számos történelmi témát és kort feldolgozva
12630.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kolinovics, Gabrielis [Gábor]: Nova Ungariae periodus, anno primo gynaecocratiae austriacő inchoata, sive comitiorum generalium, quibus defuncto Carolo VI. austriacorum Caesarum, ultimo ejus primogenita filia Maria Theresia, in reginam Ungariae Posonii 1741. Budae, 1790, Typis Regiae Universitatis. [24], 680 l. Korabeli, sérült papírkötésben. gr. Széchenyi Bertalan ex librisével
12631.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12632.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
12633.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Aggházy Kamil vitéz, Stefán Valér: A világháború 1914-1918. 28 szöveg közé nyomott térképvázlattal és 31 mélynyomású fényképmelléklettel. Bp., 1934, Közművelődési Tanács. Laza gerincű kiadói egészvászon kötésben.
12634.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft