Lukács Pál dr.:Hogyan éljen a vesebajos ember? Gyakorlati tanácsok vesebajosok és azokkal foglalkozók számára. Budapest, (1934), Novák Rudolf és Társa. Egészvászon kötésben, szép állapotban.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.