Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-varosok~200010/Baktay-Ervin-A-boldog-volgy-orszaga-Barangolasok-Kasmirban-Szamos-kepmelleklettel-2-db-te~II1102386
1102386
12509
242
Books: Travelling, cities
Leírás: Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Bp., [1934], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
: sass_melinda