1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Zakariás G. Sándor: Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Magyarország művészeti emlékei 3.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.