Ancre Ligne Droite arany 14 K (Au.) másodperc mutatós, dupla fedeles zsebóra, működik, jelzett, számlapon apró hajszálrepedéssel, bruttó: 101 gr. / Ancre Ligne Droite france pocketwatch, 14 K gold, works well
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel /
End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g /
14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition
Systeme Glashutte arany (Au.) 14 k zsebóra, másodpercmutatós, jelzett, jól működik, számlapon apró folt és hajszálrepedés, fedelén gravírozott lovas jelenettel, sorszáma: 172451, bruttó:93 g /Glashutte Systeme Vintage 14K Gold Mechanical Pocket Watch, signed, small cracked on the dial, works well