1875 A gyakorlati mezőgazda. Korszerű közlöny. Szerk.: Sporzon Pál. 4.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~200007/1875-A-gyakorlati-mezogazda-Korszeru-kozlony-Szerk-Sporzon-Pal-4-evf-9-sz-tetejen-k~II1132426
1132426
12354
242
Printed Materials
Leírás: 1875 A gyakorlati mezőgazda. Korszerű közlöny. Szerk.: Sporzon Pál. 4. évf. 9. sz., tetején kis sérüléssel.
: vörös_iván