Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1136210
11083
242
24000
Herendi Viktória mintás levesestál, kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, m:23 cm, 27×17 cm 1136149
11084
242
Herendi Viktória mintás doboz, kézzel festett, jelzett, restaurált, 16×8 cm 1015959
11085
242
4800
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm 1049988
11086
242
22000
Herendi csóka (írószer tartó), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, 13×13 cm 1019556
11087
242
28000
Herendi pikkelymintás halacska, kézzel festett, jelzett (G.F), hibátlan, m:13,5 h:13 cm / Herend fish with fishnet decor, signed, hand painted, perfect condition 1087554
11088
242
Herendi szamócás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:19,5 cm 1135655
11089
242
4600
Herendi Apponyi mintás áttört kosár, apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, m: 4 cm, d: 15 cm 1135667
11090
242
Herendi(óherendi) zöld levélmintás tányér, 3 db, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm 1133063
11091
242
Herendi tojás bonbonier nyulacskás lábakkal, virág mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1136214
11092
242
Zsolnay virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d:15 cm 1108604
11093
242
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1108577
11094
242
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft