Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1108541
11095
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1108574
11096
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1108575
11097
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1104041
11098
242
32000
Zsolnay eozin mázas gyümölcstartó (tervező:Kovács István), jelzett, apró mázhibákkal, m:10,5 cm, d:18 cm 1071191
11099
242
Zsolnay DDGÁZ korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1135642
11100
242
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm 1135650
11101
242
Zsolnay eozin mázas kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 12 cm 1135500
11102
242
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm 1134604
11103
242
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm 1133079
11104
242
Zsolnay "Hévízgyógyfürdő" emlék tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×9 cm 1132654
11105
242
Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott 1132983
11106
242
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró hibával, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft