Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1079027
11119
242
Porcelán ékszertartó, kézzel festett, "Herend" jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm 1054552
11120
242
Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett 1083821
11121
242
Hüttl Tivadar-féle lapostányérok, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 24 cm 1112346
11122
242
Lilien kancsó és 4 db pohár, kézzel festett, jelzett, egyik poháron lepattanás, m:7-19 cm 1083437
11123
242
STW Bavaria pecázók dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm 1008792
11124
242
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed 1136609
11125
242
3200
Hutschenreuter virágmintás nagy kínáló tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 31 cm 1136002
11126
242
Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm 1136090
11127
242
Giuseppe Armani kalapos hölgy, porcelán figura, apró lepattanással, jelzett, m: 25 cm 1134788
11128
242
Royal Coppenhagen seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:13 cm / Royal Coppenhagen bird, restaurated, hand painted 1132887
11129
242
Rosenthal hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, 15×17 cm 1136003
11130
242
Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft