Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1135769
11131
242
Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm 1120315
11132
242
Jelzett szelencetartó, réz szerelékkel, máz alatti kék festéssel, 12×8 cm 1083296
11133
242
Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm 1044670
11134
242
Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm 851380
11135
242
3200
Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm 851267
11136
242
Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm 850908
11137
242
Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm 1033119
11138
242
Jelzett hiányos teás csésze, matricás, apró lepattanás a kiöntőn + 5 db süteményes tányér 1082984
11139
242
2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm 1135927
11140
242
Rossz fiúk, kézzel festett figurális porcelán, hibátlan, jelzett, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft