Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200013/Herendi-Viktoria-mintas-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m9-cm-h13-c~II1136336
1136336
11080
242
4800
Leírás: Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:9 cm, h:13 cm
: vörös_iván