Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, li... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/242/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200013/Knowles-Oklahoma-porcelan-fali-tal-fa-keretben-matricas-hibatlan-limitalt-jelzett-d-22-cm~II1136003
1136003
11130
242
Leírás: Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm
: vörös_iván