Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1114603
11107
242
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, kézzel aranyozott, hibátlan, m:25 cm, d:13,5 cm 1108598
11108
242
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm 1044608
11109
242
Hollóházi porcelán női akt, kézzel festett, zománcon alig észrevehető hajszálrepedéssel, jelzett, m: 30 cm 1045017
11110
242
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1016504
11111
242
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1015365
11112
242
"MN Borsod Légterének Védelmében 1951-1986" Hollóházi emlék porcelánváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 1016490
11113
242
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm 921517
11114
242
Hollóházi virágmintás porcelán mokkás készlet, jelzett 1104492
11115
242
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1104494
11116
242
Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 1087492
11117
242
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1093302
11118
242
Népi motívumos Hollóházi kupica szett: 4 db kupica, d: 4,5 cm + tálka, 22×5,5 cm, kézzel festett, jelzett, saját dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft