Térképek

Tételek száma: 59

Mittelmeerländer, 1:4000000, Braunschweig, Georg Westermann. A Földközi-tenger országainak térképe, vászonra ragasztva, 25 db, a jelentősebb tengerparti városokat és területeket feltüntető melléktérképpel, 71×119,5 cm
12291.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1911 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Voronyezs és környéke. Színezett vászon térkép. / 1911 Russia military canvas map Voronezh area 71x60 cm
12292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1871 Szmolenszk és Kaluga környéke, orosz nyelvű térkép, 1:126000, vászonra ragasztva, 44,5×60 cm
12293.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911 Tobolszk és Akmolinszk (ma: Asztana, Kazakhsztán fővárosa) környéke, orosz nyelvű katonai térkép, vászonra ragasztva, 52,5×59 cm
12294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm / 1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm
12295.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm / 1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm
12296.

1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm /
1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1845 C. F. Weiland: Hannoveri királyság térképe. Nagyméretű, rézmetszet. / Large map of Kingdom of Hannover. Large etched map. 70x60 cm
12297.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Stielers, Adolf: Hand Atlas über alle theile der Erde und über das Weltgebaude. 95 Karten. Gotha Justus Perthes. cca 1882. Kiadói félbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban.
12298.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Budai hegyek. Kirándulók Térképe 1. sz. M. Kir. Állami Térképészet. Hajtásoknál kis szakadások, egyébként jó állapotban. 60x80 cm
12299.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 Schmidt Tibold: Európa politikai térképe. Nagyméretű. Magyar Földrajzi Intézet kiadása. Irredenta idézettel. 112x120 cm
12300.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1942 Budapest térkép Mercator-vetületben, titkos minősítéssel, M.Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 100x70 cm
12301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920-30 Kétoldalas térkép: Magyarország üdülőtérképe, valamint Budapest és Északi környéke. 33x47,5cm
12302.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft