Külföldi emlékveretek

Tételek száma: 29

Amerikai Egyesült Államok 1973. "Az első parttól partig tartó leszállás nélküli repülés 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (25,56g/0.925/38mm) T:PP karcos USA 1973. "First non stop coast to coast flight 50th anniversary" marked Ag commemorative medal (25,56g/0.925/38mm) C:PP scratched
31057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Ausztria 1899. "Bécs 1899 Kiállítás Mária Jozefa főhercegné védnöksége alatt / Kék Kereszt Társaság - Bécs" aranyozott, zománcozott Br emlékérem. Szign.: J. Weidlich (60mm) T:2,2- ph. Austria 1899. "Vienna 1899 Exhibition under the patronage of Archduchess Maria Josepha / Society of the Blue Cross - Vienna" gold plated, enamelled Br commemorative medal. Sign.: J. Weidlich (60mm) C:XF,VF edge error
31058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában" Br plakett. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
31059.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Ausztria DN "Innsbruck aranytetős ház / ÖGUSSA" Ag befektetési tömb dísztokban (31,2g/0.999/42x24mm) T:PP patina Austria ND "Innsbruck goldenes Dachl / ÖGUSSA" One troy ounce pure .999 fine silver bar in case C:PP patina
31060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
31061.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Franciaország 1931. "75 éves az Európai Duna Bizottság" Br emlékérem. Szign.: Lucien Bazor (71mm) T:2 talpnyom France 1931. "75th Anniversary of the European Danube Commission" Br medallion "COMMISSION EUROPEENNE DU DANUBE 1856 - 1931 / INAUGURATION DES NOUVELLES DIGUES DE SOULINA MCMXXXI". Sign.: Lucien Bazor (71mm) removed from pedestal! C:XF
31062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Franciaország 1900. "Párizsi Világkiállítás" Br érem. Szign.: A. Patey (37,5mm) T:2-  France 1900. "Exposition Universelle" Br medallion "MONNAIE DE PARIS / AERE ARGENTO AURO FLANDO FERIUNDO" Sign.: A. Patey (37,5mm) C:VF
31063.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
10
Kuba DN "Tűzoltási és műszaki mentési technika" fém tűzoltó emlékérem plasztik tokban (35mm) T:1- Cuba ND "Extinguishing and Rescue Technology" metal firefighter commemorative medal in plastic case (35mm) C:AU
31064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Lengyelország ~1930-1940. "Fryderyk Jurjewicz" Br plakett "BR. LOPIENSCY" gyártói jelzéssel (103mm) T:2 Poland ~1930-1940. "Fryderyk Jurjewicz" Br plaque with makers mark "BR. LOPIENSCY" (103mm) C:XF
31065.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Nagy-Britannia 1797. "III. György" aranyozott Br zseton (26mm) + 1880. "Szent Benedek" Br medál (32mm) + ~1930-1940. "Szt. Borbála" fém medál (30mm) T:2-3 Great Britain 1797. "George III" gilt Br tokne (26mm) 1880. "St. Benedickt" Br medal (32mm) + ~1930-1940. "St. Barbara' metal medal (30mm) C:XF-F
31066.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Németország / Weimari Köztársaság ~1925-1930. "Hindenburg / Curd Nube - Gravírozógépek - Offenbach/Main" Br zseton (31mm) T:2-,3 Germany / Weimar Republic ~1925-1930. "Hindenburg / Curd Nuve - Engraving Machines - Offenbach/Main" Br token (31mm) C:VF,F
31067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
NDK 1965-1967. 8db-os Ag, Ni és porcelán emlékérem tétel T:1-,2 GDR 1965-1967. 8pcs of Ag, Ni and porcelain commemorative medallions C:AU,XF
31068.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft