Amerikai Egyesült Államok 1973. "Az első parttól partig tartó leszállás nélküli repülés 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (25,56g/0.925/38mm) T:PP karcos
USA 1973. "First non stop coast to coast flight 50th anniversary" marked Ag commemorative medal (25,56g/0.925/38mm) C:PP scratched
Ausztria 1899. "Bécs 1899 Kiállítás Mária Jozefa főhercegné védnöksége alatt / Kék Kereszt Társaság - Bécs" aranyozott, zománcozott Br emlékérem. Szign.: J. Weidlich (60mm) T:2,2- ph.
Austria 1899. "Vienna 1899 Exhibition under the patronage of Archduchess Maria Josepha / Society of the Blue Cross - Vienna" gold plated, enamelled Br commemorative medal. Sign.: J. Weidlich (60mm) C:XF,VF edge error
Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában" Br plakett. Szign.: EH (73x164mm) T:2
Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
Ausztria DN "Innsbruck aranytetős ház / ÖGUSSA" Ag befektetési tömb dísztokban (31,2g/0.999/42x24mm) T:PP patina
Austria ND "Innsbruck goldenes Dachl / ÖGUSSA" One troy ounce pure .999 fine silver bar in case C:PP patina
Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2
Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
Franciaország 1931. "75 éves az Európai Duna Bizottság" Br emlékérem. Szign.: Lucien Bazor (71mm) T:2 talpnyom
France 1931. "75th Anniversary of the European Danube Commission" Br medallion "COMMISSION EUROPEENNE DU DANUBE 1856 - 1931 / INAUGURATION DES NOUVELLES DIGUES DE SOULINA MCMXXXI". Sign.: Lucien Bazor (71mm) removed from pedestal! C:XF
Kuba DN "Tűzoltási és műszaki mentési technika" fém tűzoltó emlékérem plasztik tokban (35mm) T:1-
Cuba ND "Extinguishing and Rescue Technology" metal firefighter commemorative medal in plastic case (35mm) C:AU