Festmények és grafikák Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1151567
10036
244
Fery Antal (1908-1994): 4 db különféle klisé ill., metszet, jelzettek ("FA"),papír, legkisebb:7x5cm, legnagyobb 7x12cm, 1151754
10037
244
Fery Antal(1908-1994): Ex numismaticis. Klisé, papír, jelzett, 7x8, 9x12 és 10x15 cm 1155828
10038
244
Fényes Adolf (1867-1945): Tanulmányfejek. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22,5x18cm 1152668
10039
244
Füle Mihály (1914-2005): Opera. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 4×6 cm 1151538
10040
244
Gerű jelzéssel: Jelenés. Olaj, farost, 35×49 cm 777416
10041
244
Enrico Glicenstein (1870-1942): Találkozás. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 20×25 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1152475
10042
244
Enrico Glicenstein (1870-1942): Kutya a lépcső tetején. Hidegtű, hártyapapír, jelzett, 17×22 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1155635
10043
244
Gácsi jelzéssel: Fegyverkereskedő. Tus, papír, 27×28 cm 1086023
10044
244
Gödény jelzéssel: Csendélet 1929. Olaj, vászon, kis szakadással, keretben, 34×47 cm 1155673
10045
244
Gross Arnold (1929-2015): Ex libris, rézkarc, papír, 7×10,5 cm 1109490
10046
244
14000
Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm 1077430
10047
244
28000
Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft