Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 113

Az Ezeregy Éjszaka Könyve. [Alf laila wa laila.] I.-IV. kötet. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán [fordította: Kállay Miklós].  [Budapest, 1923-1928]. Genius-Lantos kiadás - Genius Könyvkiadó Rt. (Kunossy Grafikai Műintézet ny. - ,,Jókai" ny.) A táblákon Prihoda István, Pólya Tibor, Jeges Ernő, Fáy Dezső, Leidenfrost Sándor, Helbing Ferenc, G. Erdélyi Aranka, Biczó András és Teuchert Károly egész oldalas illusztrációi. ,,Külön lenyomat tudományos körök és bibliophilek részére, 600 számozott példányban..." Példányunk a 6. sorszámú. KÉsőbbi félvászon kötésben.
13039.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
13040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
13041.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
13042.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Illustriertes Buch der Patiencen. Erstes Bändchen. 60 patience-Spiele mit Abbildungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Zehnte Auflage. Breslav, Kern's Verlag. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban / full linen binding, good condition
13043.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Gogol, Nyikolaj Vasziljevics: Egy őrült emlékiratai. Hasonmás kiadás. Illusztrálta: Boris László. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Szakadozott gerincű papírmappában, jó állapotban.
13044.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben I-II. kötet. Bp., 1901, Révai Testvérek. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
13046.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
13047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
13048.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,11
13,14
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. III. kiadás. Bp., Bárd Ferenc és Fia. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
13049.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Publius Ovidius Naso: A szerelem művészete. Fordította Bede Anna. A szerelem orvosságai. Fordította Szathmáry Lajos. Pablo Picasso rajzai. Bp., 1982, Európa/Helikon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
13050.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft