10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
A százéves Nemzeti Színház az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. János Pál ex librisszel. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, gerincnél kopott, kissé szakadt, lapok kijárnak, kopottas állapotban.