Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfolt...
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes). A 12. kötet kötése elvált, egyébként a többi jó állapotban. Kissé kopott fűzős borítékban
Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben. BOrító szélén kis sérüléssel
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.
Révai nagy lexikona. 4.; 6.; 7.; 12.; 14.;. kötetek. Bp., 1911-1922, Révai Irodalmi Intézet. Dombornyomott, gazdagon díszített vászonkötésben, az egyes kötetek gerince kicsit kopott, kötetenként változó állapotban.