Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 ü...
Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., [1868], Ráth Mór. Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerince félig elválik, a lapok egy részre kijár.
Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Díszes, dombornyomott, aranyozott, festett félvászon kötésben, bal alsó sarka sérült, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 94 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, néhány kötet kivételével szép állapotban. Hiány: 29,30,45,46, és még kettő
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
A százéves Nemzeti Színház az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. János Pál ex librisszel. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, gerincnél kopott, kissé szakadt, lapok kijárnak, kopottas állapotban.