Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 34

Magyarország műkincsei I-II. kötet. A kereskedelemügyi m. kir. minister támogatásával szerkesztették: az első részt Dr. Czobor Béla, a második részt Szalay Imre. Budapest, 1897-1903. Magyar Könyvkereskedő Rt. (Hornyánszky Viktor ny.). [8] 200, [4] p. I-XL számozott t.  A két kötet egységes, kiadói, festett és aranyozott, Gottermayer féle egészbőr díszkötésben. Az I. kötet gerince sérült, a II. kötet kötése sarkainál kopott, foltos. A lapok és táblák belül hibátlan állapotban.
12931.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
A. G. Barszkaja et alii: Ermitázs. Francia festészet. A XIX. század és a XX. század eleje. II. kötet. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
12932.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Jakab István László: Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió.  Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
12933.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12934.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
12935.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
12936.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
12937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Il corpo umano. Tavole anatomiche per artisti. Manuali tecnici Leonardo. Milano, 1997, Vinciana Editrice.  48 táblával, kísérőfüzettel, kiadói mappában. Jó állapotban.
12938.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Kiss Zoltán: A fényképezés kézikönyve. Bp., 1916. Szerző kiadása. Megviselt állapotban.
12939.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
A műemlékvédelem Magyarországon. Összeáll. Császár László. Bp., 1963, Képzőművészeti Kiadó (Képzőművészeti Zsebkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
12940.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12941.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Das Zeitalter der Gotik und Renaissance 1250-1500. Szerk.: Goetz, Walter et al. Berlin, 1932, Propyläen-Verlag (Propyläen Weltgeschichte 4.). Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12942.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft