12958.
244. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos félvászon kötésben, kopott, a szélein szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.