Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával. Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos félvászon kötésben, kopott, a szélein szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Myskovszky Ernő: A magyar képzőművészet története. Bp., 1906, Stamfel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, ragasztott, első néhány lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.