1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. Landes-Regierungsblatt für das Königreich Ungarn. V. Évfolyam - I. Kötet. I.-XIII. Darab. 1854. Budán / Ofen. Kétnyelvű folyóirat rendeletekkel az abszolutizmus idejéből, egybekötve, félbőr kötésben, jó állapotban
Bary József vizsgálóbíró emlékiratai: a Tizsaeszlári bűnper. Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc belül ragasztott, egyébként jó állapotú.
A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding
Az országgyűlési képviselőválasztás jogszabályai. Az 1947:XXII. törvénycikkel módosított és kiegészített 1945:VIII. törvénycikk végrehajtási rendeletekkel. Összeáll.: Benczur József et al. Bp., 1947, Hernádi Könyvkiadó Vállalat. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Dárday Sándor (szerk.): Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekről rendszeresen. Első rész. Közjog, Szervezet, Statisztika. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.