Könyvek: Történelem

Tételek száma: 50

Pilch Jenő: A Hírszerzés és Kémkedés Története I-II. kötet, Vitéz József királyi herceg tábornagy bevezető soraival, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
12825.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
12826.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötésben
12827.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Duncker Miksa: Az ókor története I-IV. Fordította Jónás János. Bp., Franklin Társulat. Félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
12828.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
9
12829.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
A francia sárga könyv. Diplomáciai okmányok 1938-1939. A Németország és Lengyelország, Nagy-Britannia, Franciaország közötti megelőző események és tárgyalások okmányai. Tiszteletpéldány. Paris, 1939, Imprimerie Nationale. Kaidói papírkötés, kopottas állapotban.
12830.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
12831.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
102,86
12832.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
27,14
12833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Pulszky Ferenc: Életem és korom. I. kötet. a forradalom előtt. Első kiadás. Bp., 1880, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben.
12834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12835.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12836.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft