Könyvek: Vallás

Tételek száma: 23

Szüntelen való örvendezésnek mestersége, mellyet a' híres Sarasa Alfons Antal hasonló titulusú deák könyvéből készített Windheim Krisztián Ernest. Fordította L.B. Wesselényi Méria. Kolozsvár, 1784, Ref. Koll. betűivel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, gerince molyrágta, egyébként jó állapotban.
12982.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Szentzi József: Imádságok és könyörgések.  Kéziratos könyv. 1784. 150 teleírt oldal félbőr kötésben.
12983.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
11
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (szép állapotban)
12984.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Bod Péter: A szent bibliának históriája... Szeben, 1748, Ny. Sárdi Sámuel. Hiány: címlap, 1 levél (2), 5 levél (167-176). A 69-70 levél sérült. Kötés nélkül. Viseltes állapotban.
12985.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12986.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,11
13,14
12987.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Abbé Henry: Histoire du saint roi David ou leçons de l'adolescence. Tours, 1855, Mam et compganie. Díszes, aranyozott, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12988.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Vass László: Institutiones historicae ecclesiasticae novi foederis. 1. köt.: Introductio. Pest, 1828, J. M. Trattner de Petróza. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12989.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,47
15,71
[Krammer Ferenc:] Fragmentum primum isagogicum de religione et ecclesia Catholica, sola salvifica et de neotericae Catholicitatis originibus.; Fragmentum secundum dogmaticum de sola salvifica religione et neoterica religionis Catholicitate ex scriptura et ratione. Pozsony, 1824, Typis heredum Belnayanorum. A két kötet egybekötve. Kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12990.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
L.Sz. Vaszilijev: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
12991.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
12992.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43
12993.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft